Зателефонуйте
097-503-82-94
бул. Тараса Шевченка, 21, Київ

Про клуб

Сучасний спортивний клуб Ippon Kiev з’явився на початку 2000-х. Уже багато років його засновники Віталій Самотуг та Анна Каштанова тренують дітей і мають ким пишатися – серед вихованців клубу більш ніж 50 чемпіонів України, чемпіонів і призерів Європи й Світу.

Головний підхід у вихованні – ставитися відповідально до своєї роботи – тренувань, аби діти здобули результат. Віталій та Анна кажуть, що робота з вихованцями – головне в їхньому житті. Тому діти, яких у клубі зараз більше 200, сприймають Ippon Kiev як другу родину, де багато друзів й однодумців.

Життя клубу насичене не лише тренуваннями. Майже щотижня діти різних вікових груп їздять на змагання як по Україні, так і закордон. Влітку та взимку, під час шкільних канікул, вихованці клубу разом із тренерами проводять літо на Чорному морі, в Карпатах, у Болгарії, Хорватії, на міжнародних зборах, де мають можливість підвищити свій рівень майстерності, оздоровитися й розвивати комунікативні навички у спілкуванні із іноземними дзюдоїстами.

Знаходиться клуб у дуже зручному місці – поряд із ботанічним садом, що біля метро Університет, на вулиці Симона Петлюри, 4. Щоб приєднатися до клубу, потрібно зателефонувати до тренерів, зустрітися, визначити рівень підготовки дитини та підібрати відповідну групу.

НАШІ РЕЗУЛЬТАТИ В ЦИФРАХ

Дослідження 1985 року показало, що діти, які займаються бойовими мистецтвами, мають вищий рівень відповідальності і впевненості.

0
Чемпіони країни
0
Переможці першостей міста
0
Золоті медалі
0
Всього медалей

Наші тренери

Анна Каштанова

Анна Каштанова

Тренерка

Ми не просто навчаємо застосовувати прийоми – ми поділяємо філософію дзюдо і виховуємо справжніх дзюдоїстів з усіма відповідними чеснотами.

Віталій Самотуг

Дзюдо дозволяє не лише тримати себе в чудовій фізичній формі, а й навчає порядності, гідності та взаємоповазі.